FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
Ram Bahadur Bhandari प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत OFFICER ram.bhandari@nepal.gov.np 9848215886
Kiran Thapa सूचना तथा संचार प्रविधि अधिकृत IT OFFICER kiranthapa.2053.np@gmail.com 9860754742
Er. Shankar Raj Khanal इन्जिनियर Engineering Section khanalshankarraj973@gmail.com 9868449710
Prabhu Nath Devkota स्वास्थ्य शाखा संयाेजक HEALTH SECTION OFFICER pdevkota42@gmail.com ९८५८४८५७७१
Jhanak Prasad Neupane लेखा अधिकृत ACCOUNT OFFICER neupanajp666@gmail.com 9858485013
Man Bahadur Saud रोजगार सं‌योजक Employment Section mansaud072@gmail.com 9847086575
Damber Bahadur Shah सि‍. अ. हे. ब. अधिकृत HEALTH SECTION OFFICER dambershah2@gmail.com 9868448403
Dipak Saud CEE अधिकृत UNICEF dipsaud77@gmail.com 9861542232
Kamal Bahadur Saud सव इन्जिनियर Employment Section saudkamal390@gmail.com 9865626302
Rup Bahadur Khadka कम्प्युटर अपरेटर Administration rkhadka2071@gmail.com 9848439352
Dal Bahadur Saud MIS OPERATOR MIS UNIT dalsaud321@gmail.com 9868523130
Deepak Khanal सूचना अधिकारी HEALTH ASSISTANT khanald142@gmail.com 9860580123
Janak Prasad Upadhyaya अन्तरिक लेखा परिक्षक Internal Auditor janakrimal2054@gmail.com 9868527740
Nabin Ojha ना.सु Education Section ojhanabin48@gmail.com 9868085319
Bivek Raj Jaishi लेखापाल ACCOUNTANT jaishibievekraj11@gmail.com 9868437713
Lokendra Bahadur Rawat वडा सचिव AHW lokendrar836@gmail.com 9848701676
Jyoti Budha स .म. वि. नि Women Development jyotibudha331@gmail.com 9848255531
Govinda Bahadur Bhul सव इन्जिनियर Engineering Section govindabhul2015@gmail.com 9868525028
Nara Bhandari फिल्ड सहायक MIS UNIT nabinbhandari652@gmail.com 9869917007
Gokul Prasad Devkota खा पा स टे Engineering Section devkotagokulprasad@gmail.com 9846220482
Khakendra Bahadur Saud खरिदार MSNP SECTION 9848526523
Nirmala Saud सव ओभरसियर Engineering Section nirmalasaud500@gmail.com 9865864723
Dhan Bahadur Kadayat ना.सु Electricity Section kadayat.dhan30@gmail.com 9848690533
Anjana Shrestha सव ओभरसियर Engineering Section anjanamiss55@gmail.com 9869594128
Khagandra Prasad Devkota खरिदार Animal section head khakendra1311@gmail.com 9848550819
Hansha Bahadur Saud ना.सु ASS, ADM saudhansha@gmail.com 9843289858
Karina saud majhi खरिदार Agriculture Section rawalkarina606@gmail.com 9865759725
Mahendra Rawal रोजगार सहायक Employment section mahendrarawal656@gmail,com 9866169949