FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
Ram Bahadur Bhandari नि. प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत OFFICER ram.bhandari@nepal.gov.np 9848215886
Kiran Thapa सूचना तथा संचार प्रविधि अधिकृत IT OFFICER kiranthapa.2053.np@gmail.com 9860754742
Er. Shankar Raj Khanal इन्जिनियर Engineering Section khanalshankarraj973@gmail.com 9868449710
Prabhu Nath Devkota स्वास्थ्य शाखा संयाेजक HEALTH SECTION OFFICER pdevkota42@gmail.com ९८५८४८५७७१
Jhanak Prasad Neupane लेखा अधिकृत ACCOUNT OFFICER neupanajp666@gmail.com 9858485013
Jagat Bahadur Rawal शिक्षा अधिकृत EDUCATION OFFICER jnrawal@gmail.com 9865641736
Man Bahadur Saud रोजगार सं‌योजक Employment Section mansaud072@gmail.com 9847086575
Damber Bahadur Shah सि‍. अ. हे. ब. अधिकृत HEALTH SECTION OFFICER dambershah2@gmail.com 9868448403
Laxmi Raj Padhya जलस्रोत अधिकृत RVWRMP laxmiraj.padhya@gmail.com 9848694329
Kamal Bahadur Saud सव इन्जिनियर Employment Section saudkamal390@gmail.com 9865626302
Dal Bahadur Saud MIS OPERATOR MIS UNIT dalsaud321@gmail.com 9868523130
Deepak Khanal सूचना अधिकारी HEALTH ASSISTANT khanald142@gmail.com 9842195095 ,9822640363
Ganesh Bahadur Kathayat सव इन्जिनियर RVWRMP SECTION kathayat2070@gmail.com 9865772069
Sumitra Nayak ना.सु Administer Section nayaksumitra53@gmail.com 9864319853
Kabita Giri सव इन्जिनियर Engineering Section gkabita1998@gmail.com 9865703369
Ganesh Bohara सव इन्जिनियर Engineering Section gbohara356@gmail.com 9868720915
Janak Prasad Upadhyaya अन्तरिक लेखा परिक्षक Internal Auditor janakrimal2054@gmail.com 9868527740
Nabin Ojha ना.सु Education Section ojhanabin48@gmail.com 9868085319
Bivek Raj Jaishi लेखापाल ACCOUNTANT jaishibievekraj11@gmail.com 9868437713
Lokendra Bahadur Rawat वडा सचिव AHW lokendrar836@gmail.com 9848701676
Birendra Singh Airi वडा सचिव Wada No 4 birendraairi1234@gmail.com 9848984826
Nara Bhandari फिल्ड सहायक MIS UNIT nabinbhandari652@gmail.com 9869917007
Khakendra Bahadur Saud खरिदार MSNP SECTION 9848526523
Devendra Prasad Bhat खरिदार RVWRMP SECTION dbhat2071@gmail.com 9868559924
Dhan Bahadur Kadayat ना.सु Electricity Section kadayat.dhan30@gmail.com 9848690533
Anjana Shrestha सव ओभरसियर Engineering Section anjanamiss39@gmail.com 9866437492
Khagandra Prasad Devkota खरिदार Animal section head khakendra1311@gmail.com 9848550819
Nirpa Bahadur Rokaya सव ओभरसियर SUB,OVERSEER nirparokaya12@gmail.com 9848693326
Hansha Bahadur Saud ना.सु ASS, ADM saudhansha@gmail.com 9843289858
Karina saud majhi खरिदार Agriculture Section rawalkarina606@gmail.com 9865759725
Gomati bhatta वडा सचिव Administer Section 9824635408