FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
Ram Bahadur Bhandari नि. प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत OFFICER pratixa40@gmail.com 9848215886
Jagat Bahadur Rawal शाखा अधिकृत EDUCATION OFFICER jnrawal@gmail.com 9865641736
Krishana Rawal शाखा अधिकृत RVWRMP krawal1974@gmail.com 9848599685
Jhanak Prasad Neupane लेखा अधिकृत ACCOUNT OFFICER neupanajp666@gmail.com 9858485013
Sumitra Nayak ना.सु Administer Section nayaksumitra53@gmail.com 9864319853
Dhan Bahadur Kadayat ना.सु Electricity Section kadayat.dhan30@gmail.com 9848690533
Hansha Bahadur Saud ना.सु ASS, ADM saudhansha@gmail.com 9843289858
Nabin Ojha ना.सु Education Section ojhanabin48@gmail.com 9868085319
Ganesh Bohara सव इन्जिनियर Engineering Section gbohara356@gmail.com 9868720915
Kabita Giri सव इन्जिनियर Engineering Section gkabita1998@gmail.com 9865703369
Ganesh Bahadur Kathayat सव इन्जिनियर RVWRMP SECTION kathayat2070@gmail.com 9865772069
Devendra Prasad Bhat खरिदार RVWRMP SECTION dbhat2071@gmail.com 9868559924
Khakendra Bahadur Saud खरिदार MSNP SECTION 9848526523
Birendra Singh Airi खरिदार Wada No 4 birendraairi1234@gmail.com 9848984826
Karina saud majhi खरिदार Agriculture Section rawalkarina606@gmail.com 9865759725
Khagandra Prasad Devkota खरिदार Animal section head khakendra1311@gmail.com 9848550819
Anjana Shrestha सव ओभरसियर Engineering Section anjanamiss39@gmail.com 9866437492
Nirpa Bahadur Rokaya सव ओभरसियर SUB,OVERSEER nirparokaya12@gmail.com 9848693326
Krishna Singh Thagunna सव ओभरसियर SUB,OVERSEER krishnathagunna512@gmai.com 9749593996
Deepak Khanal सूचना अधिकारी HEALTH ASSISTANT khanald142@gmail.com 9860580123
Janak Prasad Upadhyaya अन्तरिक लेखा परिक्षक Internal Auditor janakrimal2054@gmail.com 9868527740
Sujan B. K. कम्प्युटर अपरेटर Administer Section sujan.tilanjali@gmail.com 9812474640
Kiran Thapa सूचना तथा संचार प्रविधि अधिकृत IT OFFICER kiranthapa.2053.np@gmail.com 9824516160
Lokendra Bahadur Rawat स्वास्थ्य शाखा स AHW lokendrar836@gmail.com 9848701676
Prabhu Nath Devkota स्वास्थ्य शाखा संयाेजक HEALTH SECTION OFFICER pdevkota42@gmail.com ९८५८४८५७७१
Bivek Raj Jaishi लेखापाल ACCOUNTANT jaishibievekraj11@gmail.com 9868437713
Dal Bahadur Saud MIS OPERATOR MIS UNIT dalsaud321@gmail.com 9868523130